Hakkımızda

Süzer Lift Hidrolik kurulduğu günden bu yana koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen bir firmadır. Firma, yük asansörlerinin yanı sıra personel yükselticiler, özel platformlar, hidrolik yük platformları konusunda profesyonel anlamda hizmet vermektedir.

Geçmişte olduğu gibi bugün de müşteri memnuniyetine odaklı verilen hizmetlerde müşteri isteklerine uygun nitelikte üretimlerin yapıldığı görülmektedir. Yüksek hizmet kalitesine sadık kalınarak yapılan çalışmalarda istenilen özelliklerde tasarımlara imza atılmaktadır.

Süzer Lift Hidrolik, üretimden montaj sürecine kadar tüm aşamaları profesyonel bir bakış açısı ile yönetirken müşterileri ile olan ticari ilişkilerinde nitelikli bir hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Müşterilerin talep ettikleri ekipmanların en uygun noktalara entegrasyonunun yapılması aşamalarında da firmanın teknik desteği söz konusu olur.

Müşterilerle gerçekleştirilecek iletişim kapsamında tüm ihtiyaçların yerinde ve doğru bir tespiti yapılarak buna uygun çözüm önerileri kendilerine sunulan çalışmalar arasında yer almaktadır. Yük kaldırma makineleri tercih edileceği zaman müşteri ihtiyaçları profesyonel anlamda analiz edilirken kendilerine bu konuda yardımcı olunmakta ve gerekli ekipmanlar temin edilmektedir.

Süzer Lift Hidrolik

Süzer Lift Hidrolik, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarında onların yanında olmaktan ve çözüm ortağı olarak birlikte hareket etmekten mutluluk duymaktadır. Sektörel anlamdaki başarılarının ardında müşterilerinin memnuniyetinin yanı sıra kaliteli üretimleri yatmaktadır. Müşteri memnuniyetini yansıtan olumlu geri dönüşler firmanın hedeflerine varmasında en önemli destekçisi olurken her geçen gün genişlettiği hizmet ağında ona eşlik etmektedir.

Süzer Lift Hidrolik, müşterileri ile olan ticari ilişkilerinde onlardan aldığı ilhamla yoluna devam ederken geleceğe dönük planlarında da onların taleplerine özel bir yer ayırmaktadır. Bundan dolayı da her geçen gün gelişen teknolojilerle bağlantılı olarak kendisini yenilemekte ve büyüme hedeflerine ilerlemektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini tesis etmeyi kendisine ilke edinen Süzer Lift Hidrolik, satış işlemlerinin ardından kurulum ve montaj aşamalarında da teknik destek sağlayarak müşterilerinin her an yanında yer almaktadır. Bunun yanında bakım ve onarım gereksinimleri karşısında hızlı bir çözüm sürecini müşterilerine sunan firma, iş aksamalarına meydan vermeyecek nispette titiz bir çalışma anlayışına sahiptir.

Müşteri mağduriyetlerinin engellenmesi konusunda disiplinli bir çalışma anlayışını kendisine benimseyen Süzer Lift Hidrolik, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir firmadır. Yük kaldırma makinaları gelişen teknolojilerle birlikte her geçen gün modern yöntemlerle üretilmektedir.

Yük kaldırma makinalarının yanı sıra diğer ekipmanlar konusunda da çağın gereklerine uygun bir yaklaşım benimsenirken yeni teknolojiler yapılan işlere yansıtılmaktadır. Firma yük kaldırma makinalarının yanı sıra diğer ekipmanlar konusunda da kaliteli üretim ve profesyonel bir hizmet anlayışını benimsemiştir.

Süzer Lift Hidrolik, satış ve montaj işlemleri dışında teknik desteğe ihtiyaç duyulması halinde güvenle hizmet alınabilecek bir firmadır. Nitelikli bir hizmet anlayışının yanı sıra kaliteli üretimler firmanın müşterilerine sunduğu çalışmalardan yalnızca birkaçıdır. Firma, müşterilerine geçmişte olduğu gibi bugün de hizmet vermekten büyük bir onur duymaktadır.

Saygılarımızla…